مشاوره و پشتيباني 24 ساعته
بهدان کالا

تکنولوژی HP JET INTELLIGENCE چیست؟

 جت اینتلیجنس (jetintelligence)تکنولوژی  جدیدی است  که جهت بهبود عملکر پرینتر های لیزری اچ پی توسعه یافته است .

پرینتر لیزری اچ پی:

این پرینتر ها خود به دو نوع رنگی و سیاه – سفید تقسیم بندی می شوند.

 زمانی که شما از پرینترهای لیزری برای چاپ تصاویر استفاده نمایید در صورت تمام شدن تونر دستگاه، باید اقدام به خرید کارتریج تونر یا همان کاتریج مخصوص پرینترهای لیزری نمایید.
پرینترهای لیزری براساس توان الکتریسیته ساکن کار می کنند.در این پرینترها نحوه ی چاپ کاغذ بدین صورت است که پس از فرستاده شدن سیگنال به دستگاه، تصویر مورد نظر شما توسط لامپ درون دستگاه بر روی درام ارسال شود. این اشعه ی لیرزی باعث ایجاد بار الکتریکی می گردد و این بار الکتریکی تونر، پودری را که از کاتریج خارج می شود  به خود جذب می کند و سپس مستقیما بر روی کاغذ چاپ می کند.

تکنولوژی جت اینتلیحنس (JetIntelligence) :

اچ پی ادعا کرده این تکنولوژی ، بهره‌وری و تعداد صفحات چاپ شده در کارتریج‌های لیزری را افزایش می دهد.تکنولوژی جت اینتلیحنس  ابتدادر دستگاه‌های رومیزی استفاده شده است و قرار است که بتدریج در محصولات دیگر گسترش یابد.

تکنولوژی JetIntelligence بر اساس سیستم  ColorSphere 3 Toner شکل گرفته که نتیجه چند سال همکاری با شرکت Canon است.

 تونرهای جدید که با این تکنولوژی ساخته شده‌اند، دارای یک ساختار سه لایه ای شامل: یک پوسته سخت خارجی، پلیمرهای رنگی و هسته نرم هستند، این تونرها دارای نقطه ذوب بسیار پایینتری نسبت به تونرهای سابق (تونرهای سنتی) هستند؛ چیزی که دارای ساختار ذرات mono-sphere است.

ساختار این تونرهای جدید مزایای چشمگیری در مقایسه با تونرهای سنتی دارد:

1-کاهش هدر رفت تونر: پوسته سخت خارجی که در این تونرها استفاده شده، از کاهش ذرات تونر و کاهش عمر کارتریج جلوگیری می کند، بطوریکه تمام تونر موجود در کارتریج قابل استفاده است .در حالیکه در کارتریج‌های سنتی درصدی از تونر موجود در کارتریج کاهش یافته و یا بدون استفاده می‌ماند.

2-مصرف انرژی بهینه: نقطه ذوب پایین‌تر این تونرها، به طور قابل توجهی مصرف انرژی را کاهش می‌دهد.

3-اشغال فضای کمتر پیش بینی شده که شرکت‌ها به تدریج کوچکتر خواهند شد و این کوچک شدن با گذشت زمان کاملا مشهود است .این بدین معناست که وسایل و دستگاه‌های اداری باید با این تغییر تکامل یابند و در عین کارایی بالاتر ، کوچک تر شوند.

بهترین کالا در بهدان کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *