مشاوره و پشتيباني 24 ساعته
بهدان کالا

3 دلیل مهم و اساسی برای خرید پرینترهای استوک دست دوم وارداتی اروپا و آمریکا

اگر قصد خرید یک پرینتر رو داشته باشید آیا مدل نو و آکبند را ترجیح میدین یا  استوک وارداتی اروپایی و آمریکایی ؟

بسیاری از پرینترهای استوک یا دست دوم وارداتی دارای شرایط و مزیت هایی هستند که حتی از نمونه های نو و آکبند بهتر و با کیفیت ترند.

ما در بهدان کالا  به 3 دلیل مهم ، خرید پرینترهای لیزری استوک بهدان کالا را توصیه می کنیم.

  1. اختلاف قیمت (دلیل اول اختلاف قیمت خیلی زیاد پرینترهای استوک نسبت به پرینترهای نو و آکبند مشابه موجود در بازار است، حداقل قیمت پرینترهای استوک یک سوم یا یک چهارم پرینترهای نو و آکبند می باشد)
  2. کیفیت قطعات و مواد مصرفی (دلیل دوم قطعات و مواد اولیه به کار رفته در پرینترهای استوک اروپا و آمریکا است. با توجه به رقابتی بودن بازار تولیدکنندگان اروپا قطعات و مواد اولیه پرینترهای استوک دارای مرغوبیت و کیفیت بالاتری هستند)
  3. امکان تست و آزمایش پرینتر استوک مورد نظر قبل از خرید (دلیل سوم امکان تست و کار  قبل از خرید پرینتر هست که در نمونه آکبند این مزیت و امکان وجود ندارد)

بهدان کالا

شما قبل از خرید پرینترهای استوک امکان تست های پرینتر را دارید، از قبیل تست کیفیت، تست سرعت، تست قدرت یا توان حجمی پرینتر که در کارهای انبوه و تیراژ حائز اهمیت هستند. در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرید آیا خرید خود را  قطعی کنید یا نه.

کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی بهدان کالا  با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در حوره پرینترها و ماشین های اداری آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند.

شما از طریق شماره 09103152017 به صورت تماس تلفنی یا واتساپ میتوانید با ما در تماس باشید.

بهترین کالا در بهدان کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *